in

Osvanuo snimak 24 sata pre nego što je Baki Prasetu zapaljen automobil: “Vrati pare koje si dužan”

Osvanuo snimak 24 sata pre nego što je Baki Prasetu zapaljen automobil: “Vrati pare koje si dužan”

Jutjuberu Bogdanu Iliću, poznatijem kao Baka Prase, sinoć je u Beogradu na vodi zapaljen luksuzni automobil “Mercedes Brabus”, čija se vrednost procenjuje na oko 500.000 evra. Inspektori su ubrzo nakon incidenta obavili razgovore u zgradi u kojoj jutjuber živi, a policija je sve vreme partolirala u naselju. Sada je isplivao snimak koji je nastao nekoliko sati pre incidenta.

Naime, tiktoker poznat kao Deki BMW objavio je video ispred tada još neoštećenog automobila, u kojem direktno proziva Ilića rečima: “Vrati pare koje si dužan ili ti kola idu na licitaciju!”.

Ispred zgrade krš i lom

Ispred zgrade, na parkingu smo zatekli garež, uništeni automobi i svuda staklo, a kako se može i videti na fotografijama koje smo zabeležili, Baka Prase je bio parkiran na mestu rezervisanom za osobe sa invaliditetom.

Podsetimo, Baka Prase prvo je objavio snimak požara.

– R.I.P. Brabus, 2023 -2026, stoji u njegovoj objavi. Za sada se ne zna tačan razlog zašto je došlo do toga.


Baka Prase

(Foto: Snežana Krstić / Ringier)

Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /