in

Milomir Marić šokirao priznanjem: “Ugostio sam lopova koji mi je opljačkao stan”

Milomir Marić šokirao priznanjem: “Ugostio sam lopova koji mi je opljačkao stan”

Novinar Milomir Marić je tokom karijere imao mnogo gostiju iz raznih branša, a sada je otkrio da je jedan od njih i “zavukao ruke u njegove stvari” i krao mu iz kuće. Prisetio se i kada su na njega vadili pištolje.

Milomir Marić odgovarao je na određena pitanja, a onda je došao red i da se “pročešljaju” gosti koji su bili njegovi sagovornici u studiju.

Foto: Vesna Lalić / Ringier

Milomir Marić

On je trebalo da bira između toga da li bi radije imao neprijatnog gosta ili dobio neprijatno pitanje.

– Imao sam razne goste koji su vadili pištolje, koji su radili za policiju, pratili me. Čak sam imao gosta lopova, koji je opljačkao moj stan, tako da ne pravim pitanja – rekao je on.

Između skandala i ekskluzive uvek bira drugi izbor.

– Pa, ja sam čovek ekskluzive, mada zato imam utisak da sam neki skandalozni, kontroverzni novinar. Radije bih bio kontroverzni biznismen, nego kontroverzni i skandalozni novinar – rekao je on za Informer.

Milomir Marić otišao sa Hepija

Nakon 18 godina, Milomir Marić je nedavno napustio Happu TV i time iznenadio mnoge, a sada je sa ove televizije stiglo saopštenje da će se od večeras ponovo emitovati emisija “Ćirilica” koju je on vodio.

Emisija na Hepiju zadržala je originalni naziv i vodiće je drugi voditelj, dok je se na TV Prva emituje emisija pod nazivom “Ćirilica Milomira Marića”.

.


.

(Foto: Mitar Mitrović / Ringier)

Milomir Marić


Milomir Marić

(Foto: Vesna Lalić / Ringier)

Autorska prava Blic / Tekst / Slika / Video /