Za najpoznatijom britanskom staretlom Kejti Prajs (46) raspisana je poternica nakon što se nije pojavila na sudskom ročištu zbog bankrota gde je trebala da odgovara na pitanja o svojim finasijama. Nju tu tužili poverioci za ogromnih dugova koji su je oterali u bankrot zbog čega je morati da rasproda svoj vozni park vredan više hiljada evra.
Ona je vlasnica više luksuznih automobila koji će najverovatnije završiti na javnoj licitaciji, a kompletan novac ide na pokrivanje dugova.
Sud zatražio hapšenje
Kao piše the Sun, umesto da se pojavi na sudu Kejti je odletela u Tursku na još jedno ulepšavanje koje će je koštati gotovo 12.000 evra. Iako su advokati pokušali da opravdaju njeno odsustvo na suđenju, sudija Ketrin Barton nije imala razumevanje za nju.
– Po mom mišljenju, neophodno je da sud izda nalog za hapšenje gospođe Prajs. Ona nema pravog opravdanja zato što nije prisustvovala današnjem ročištu. Razlog njenog današnjeg odsustva je nebitan – rekla je ona i izdala nalog za raspisivanje poternice.
Rijaliti zvezda i starleta se bori sa neplaćenim porezom od 902.000 evra nakon što je u martu po drugi put proglasila bankrot. Ona duguje ogromne svote novca pojedincima i kompanijama koji su tražili sudsko namirivanje dugova.
Na spisku poverilaca našao se i njen bivši muž Aleks Rid koji je na saslušanju bivšu ženu opisao kao hladnu i proračunatu.
– Ja sam pretrpeo ne samo finansijski gubitak, već je ugrožena dobrobit moje porodice i moje mentalno zdravlje zbog nje – rakao je Rid na saslušanju.
Zbog nagomilanih dugova Kejti je morala da prepusti svoju lukusznu vilu vrednu 2,3 miliona evra, a sad će ostati i bez automobila. Kako bi vratila dugove ona je pojačala plasiranje sadržaja na platformi OnlyFuns i TikToku, ali joj ni to nije pomoglo.
Credit: W8Media / MEGA / The Mega Agency / Profimedia
Pokušavajući da se izvuče Kejti je tvrdila da je dobila znatno manje novca nego što je dogovorenoi, ali bez obzira na zaradu ni dinara nije platila poveriocima već mesecima zbog čega su odlučili da pravdu potraže na sudu.
Slagala, pa pobegla
Koliko prošle nedelje Kejti je tvrdila da je rešila problem dugova, ali kako se ispostavilo samo je lagala. Kako piše Mirror, ona je trenutno u Turskoj odakle je objavila fotografiju iz jedne stomatološke klinike.
Izgleda da to nije jedino što će popravljati u Turskoj. Kejti će u Istanbulu uraditi estetske operacije očiju i dela ispod brade. Kako su ranije pisali britanski mediji ona je u Instanbul otišla nakon što je njen estetski hirurg u Briselu odbio da je ponovo operiše.

Printscreen Instagram/ katieprice
– Kejti je bila odlučna da ponovo promeni lice i kada je nje hirurg na klinici u Briselu odbio da je operiše ona je otišla u Tursku – rekao je izvor blizak starleti.
Kako je jednom ispričala njena majka Kejti je postala zavisnica od estetskih operacija. Samo grudi je operisala 17 puta, sređivala je nos, lice, zadnjicu … i sve drugo što je moglo da se popravi hiruškim putem.
BONUS VIDEO:
Autorska prava Republika.rs / Tekst / Slika / Video /
